Klub Kĺbik je tu už takmer 26 rokov.

Stále má pre malých pacientov s reumatickými ochoreniami a ich rodiny čo ponúknuť.

Pomôžete nám pomáhať? Darujte mám 2 % z daní. ĎAKUJEME!

1. Klub Kĺbik už pomohol vyše 800 rodinám a jednotlivcom. Pozor a pripravuje opäť obľúbený Rekondično-integračný pobyt KK 2024!
  2. Klub Kĺbik má mimoriadne bohatú a invenčnú publikačnú činnosť. 16 vlastných knižiek s príbehmi a radami. Pacientom a členom LPRe SR zasielame zdarma. https://www.mojareuma.sk/publikacie/bolave-klbiky/
  3. Poradňu Centra sociálno-psychologickej podpory.
  4. Každoročne organizujeme novinársku súťaž KROK, pripravujeme už 16. ročník a pomáhame pri príprave Svetového dňa reumatizmu, aby sme informovali a prispeli k osvete, prevencii a tým ku včasnej diagnostike a liečbe.
  5. Klub Kĺbik je pre LPRe SR hnacím motorom a potenciálom skvalitňovať pomoc ľuďom s reumatickým ochorením bez rozdielu veku od detí až po seniorov.

Vaše 2 % z podielu asignovanej dane pomôžu pomáhať Klubu Kĺbik , zvyšovať kvalitu našich služieb a činnosti v prospech ľudí s reumatickými ochoreniami od detí, k mamám, otcom až po seniorov.

Kto by potreboval viac informácií, ozvite s nám na 0917790264 alebo klbik@mojareuma.sk

Myslite na deti z klubu Kĺbik, keď budete chcieť darovať asignovanú dať FO alebo PO, tzv. svoje 2%, ktoré budú pomáhať.

Ďakujeme za vašu dlhoročnú priazeň, podporu a pomoc, aby sme mohli pomáhať ľuďom s reumatickými ochoreniami.

Ak chcete venovať 2% z daní pre organizáciu Liga proti reumatizmu – Klub Kĺbik, budete potrebovať nasledovné formuláre (dobrovoľníci, ktorí pomáhali Klubu Kĺbik min. 40 hodín v roku 2023 jej môžu venovať až 3% – vyžiadajte si od nej potvrdenie):

LIGA PROTI REUMATIZMU – KLUB KĹBIK

Adresa: Nábr. Ivana Krasku 4, 92101 Piešťany

E-mail: klbik@mojareuma.sk

IČO: 318221420007

Právna forma: Občianske združenie

IBAN číslo účtu: SK6202000000001897835356

kód banky: 0200 (Všeobecná úverová banka, a.s.)