LPRe  – Klub Kĺbik prijal pozvanie na XIV. Slovenský pediatrický kongres s medzinárodnou účasťou, ktorý sa konal 12. – 14. október 2023 v Bratislave.

Keďže sa nám termínovo podujatia prekryli s programom  podujatí ku Svetovému dňu reumatizmu 2023, povolali sme posily z Klubu Kĺbik.

Naše zástupkyne Duška, Evka, Monika a Maťka nás reprezentovali dôstojne a patrí im za to naše veľké poďakovanie.

Klub Kĺbik poslal a daroval účastníkom Pediatrického kongresu 300 DVD s cvičebnou zostavou pre deti s juvenilnou idiopatickou artritídou. Snáď aj týmto prispejeme k prevencii a včasnej diagnostike malých pacientov.

To čo im účasť na kongrese dala sa dozvieme v Informačnom bulletine LPRe SR 2/2023. Sledujte nás.

KK