received_10209185256059385

….už o pár dní sa na VÁS tešíme na Rekondično-integračnom pobyte Klubu Kĺbik 2018. Stretneme sa po roku v Piešťanoch.

Pripravili sme pre účastníkov pestrý program. Opäť môžete očakávať stretnutie s detskými reumatológičkami, zdravý pohyb, rehabilitačné cvičenia, individuálny telocvik špeciálne pre pacientov s RO, kurz chôdze NW s Luciou Okoličányovou, veľa zábavy, nové hry, kúpanie v bazénoch, vychádzky,… neodmysliteľné prekvapenia pre malých i veľkých a srdečné stretnutie starých i nových priateľov.

Ak máte záujem byť členmi LPRe – Klubu Kĺbik, prihlásenie sa alebo nás kontaktujte na klbik@mojareuma.sk alebo na mobilné číslo: 0917 790 264

Je to veľmi jednoduché, elektronická prihláška je k dispozícii na: http://prihlaska.mojareuma.sk/

Zároveň Vás pozývame na VČS Klubu Kĺbik, ktorá sa uskutoční  v nedeľu 15. júla 2018 v Penzióne Hellene, Hlboká ul. 98, Piešťany o 12.00 h.                                                                     Svoju účasť nám nahláste do utorka 10.júla 2018.

Ďakujeme a tešíme sa na stretnutie s vami.