EULAR_Stene_Prize_Book_ONLINE_Version_2017_Stránka_01Milí priatelia,

S radosťou Vám oznamujeme, že aj v roku 2018 vyhlasuje EULAR súťaž o Cenu Edgara Stena.

Téma súťaže Ceny Edgara Stena v roku 2018 je:

Podeľte sa s nami o svoje osobné príbehy. Všetci chceme žiť svoj život naplno a samostatne, hoci s reumou to často býva náročné. Povedzte nám, kto je vaším osobným hrdinom – šampiónom a prečo. Môže to byť člen vašej rodiny, manžel/ka, priateľ/ka, spolupacient, či zdravotnícky pracovník. Môže to byť hoci aj váš pes, kôň, alebo mačka. Chceme sa týmito príbehmi poďakovať tým, ktorí nás majú radi a každodenne nás podporujú.

Pošlite nám svoje príbehy, ktoré nepresiahnu 2 strany (A4) do 31. decembra 2017. Súťaže sa môžu zúčastniť ľudia s reumatickými ochoreniami starší ako 18 rokov.

Absolútny víťaz medzinárodnej súťaže bude vyhlásený 15. marca 2018 a získa výhru v hodnote 1000 EUR a účasť na Kongrese reumatológie EULAR, ktorý sa bude konať v Amsterdame. Druhé miesto získa odmenu vo výške 700 EUR a tretie miesto vo výške 300 EUR.

Tešíme sa na Vaše príspevky.

S pozdravom

Jana Dobšovičová Černáková, predsedníčka Ligy proti reumatizmu na Slovensku