Ako rodičia, ktorých dieťaťu bola diagnostikovaná detská reumatoidná artritída (JIA), ste sa už určite stretli s pocitom bezmocnosti, strachu ale i odhodlania pomôcť mu ako najviac viete. Jeho bolesť síce nemôžete prebrať na seba, ale to, ako sa bude ďalej vyvíjať jeho / jej zdravotný stav, viete do určitej miery ovplyvniť, či už je to štúdium literatúry, spovedaním vášho detského reumatológa alebo, a dovolíme si tvrdiť, že toto je najjednoduchšia cesta, rozprávaním s niekým, kto má podobný osud. Preto je tu Klub Kĺbik. Je tu pre vás všetkých, ktorí chcete spoznať ľudí s podobnými problémami, porozprávať sa o svojich pocitoch, zdieľať svoje obavy ale i zbierať rady a tipy a triky ako si s JIA poradiť.

Klub Kĺbik tu však nie je len pre vás, milí rodičia. Je tu najmä pre vaše deti. Snažíme sa organizovať každoročné rekondično-integračné pobyty, kde deti môžu cvičiť, absolvujú rôzne rehabilitačné procedúry, venujú sa ručným prácam, pobytovým a športovým aktivitám, usporiadavame pre nich zábavné popoludnia, či organizujeme zaujímavé prednášky. Ich neoceniteľnou súčasťou je nadviazania vzájomných kontaktov a priateľstiev hlavne medzi deťmi.

Neváhajte a kontaktujte nás. Máme pre vás oveľa viac.